Ödeme Seçenekleri

Kapıda Ödeme Seçeneğiniz Var mı?

Vosse olarak, kapıda ödeme seçeneğini müşterilerimize sunuyoruz. Rahat ve kolay bir şekilde alışverişinizi hızlıca tamamlamanız için 'Kapıda Nakit ve Kapıda Kartlı' ödeme hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Türkiye'nin her yerine Kapıda Ödemeli gönderim yapmaktayız. Kapıda ödeme hizmetimiz Aras Kargo ile vereceğiniz siparişlerinizde geçerlidir ve kargo firması tarafından 7 TL tutarında hizmet bedeli talep edilmektedir.

Kredi Kartına Taksit Yapılıyor Mu?

Sepetinizde taksit sınırlaması veya yasağı olan bir ürün yok ise alışverişinizde taksit kullanabilirsiniz. Sitemizde sunduğumuz taksit seçenekleri 2, 3, 6, 9 şeklindedir.

Kredi Kartımı Kaydediyor Musunuz?

Yapacağınız ödemelerde kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizimle paylaşılmammaktadır. Ayrıca vosse.com.tr olarak kart saklama, kart kaydetme gibi hizmetler sunmuyoruz. Kısacası kart bilgileriniz kaydedilmiyor. Ödeme partnerimiz olan iyzico'nun kart kaydetme özelliği var, bu özelliği ödeme adımında iyzico ödeme sayfasında görebilirsiniz. Bu kutucuğu işaretlerseniz bir sonraki ödemelerinizde kolayca işlem yapabilmeniz için kart bilgileriniz iyzico güvencesinde şifrelenerek saklanılmaktadır.

 

  • 300 TL VE ÜZERİ -ÜCRETSİZ KARGO
  • WHATSAPP HATTI -0554 498 68 48
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
chark

© 2020 Vosse Tekstil San ve Tic Ltd Şti. Tüm hakları saklıdır.